Rozmowa Rocznioka z Gorzelikiem po zarzutach Swaczyny
Dodane przez aleksandraro dnia 20.02.2016 08:38:05
MOJA WCZORAJSZA ROZMOWA Z JERZYM GORZELIKIEM po zarzutach sformułowanych przez Leona Swaczyny w sprawie odłączenia Częstochowy od woj. śląskiego. Tekst Leona Swaczyny jest w poscie poniżej.

Jerzy Gorzelik Kłamstwo, kłamstwo, po trzykroć kłamstwo. Nic dziwnego, że dla Leona Swaczyny zabrakło miejsca w RAŚ. U nas obowiązuje zasada zapoznania się z tym, co sie komentuje. A Leon Swaczyna najwyraźniej nie zapoznał się z treścią uchwały sejmiku.

Andrzej Roczniok Czytałem i widzę, że władze RAŚ są przeciw oderwaniu się Częstochowy od województwa śląskiego. A co to za krzyk? Nie stać Cię na argumenty?

Jerzy Gorzelik Widzę, że Ślonzoki Razem są za oderwaniem Lublińca. Nie jestem zaskoczony. Pozdrów Putina. Emotikon wink

Andrzej Roczniok A gdzie tam w uchwale mowa o Lublińcu? Z uchwały wynika, a RAŚ za nią glosował, ze jesteście przeciw oderwaniu się Częstochowy od województwa. Takie są fakty.

Jerzy Gorzelik No tak, do wydawania książek umiejętność czytania ze zrozumieniem nie jest konieczna. Emotikon smile

Andrzej Roczniok Ale do głosowania konieczna jest odpowiedzialność. Jak się rękę podnosi przeciw oderwaniu Częstochowy, to trzeba się spodziewać, że ludzie to zauważą i wypomną.

Jerzy Gorzelik Do politykowania potrzebna jest odrobina inteligencji. Jak się bezmyślnie popiera oderwanie Lublińca i centralistyczną politykę PiS, to należy zająć się hodowaniem gołębi, albo grą w szkata.

Andrzej Roczniok Co ty chłopie wygadujesz. Gdzie jest taki projekt? Ujawnij go! Mam dostęp do tego środowiska i nie ma takiej propozycji. Po prostu - skompromitowaliście się opowiadając się przeciw oderwaniu Częstochowy. lepiej się przyznaj, że jakieś inne zadania wykonujesz.

Jerzy Gorzelik No cóż, wobec tak znakomicie poinformowanego, błyskotliwego analitycznego umysłu jak Twój pozostaje mi się jedynie skłonić w pokorze. Emotikon smile

Andrzej Roczniok No to skłoń się w pokorze i przeproś publicznie za ten nieodpowiedzialny czyn.

Jerzy Gorzelik Złożę samokrytykę w liście do Putina.

Jerzy Gorzelik Mam już dobry wzór, więc pójdzie gładko. Emotikon smile

Andrzej Roczniok Nieważne jak to uczynisz, ale ważne żeby było to publicznie. Na temat tamtego listu mogę z tobą publicznie porozmawiać, ale ten post dotyczy innego tematu i nie uciekaj od głównego wątku. Pisz chłopie na temat.

Jerzy Gorzelik Poprosiłbym, żebyś dał przykład, gdybym tylko miał choć cień podejrzenia, że jesteś w stanie.

Andrzej Roczniok Przecież ty masz przeprosić, a nie ja. Możesz nieudolnie, ale próbuj.

Jerzy Gorzelik Różnica między nami - jedna z wielu - polega na tym, że mnie nieudolność przeszkadza. Zatem pucuj sobie dalej do PiS, popieraj odłączenie Lublińca, a my będziemy kontynuowali naszą systematyczną pracę nad połączeniem ziem górnośląskich. Pa. Emotikon smile

Andrzej Roczniok Skoro stawiasz zarzuty to przedstaw dowody. Nie masz argumentów chłopie. Jesteś przeciw odłączeniu Częstochowy i Sosnowca od Śląska i taka jest smutna prawda. Może za to Ci płacą?

Jerzy Gorzelik O, zazdrosny. Emotikon smile