Strona Główna · Artykuły · Standaryzacja ślōnskij godki · NARODOWA OFICYNA ŚLĄSKA · Forum · Linki · Kategorie Newsów 23.04.2021 09:49:24
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Standaryzacja ślōnskij godki
NARODOWA OFICYNA ŚLĄSKA
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 66
Najnowszy Użytkownik: Marek
Bloger Maras chce decydować o prawie reprezentowania ślaskiego elektoratu
Newsy Na informację na Twitterze, że "Na listach ZLNS, w wyborach do sejmiku, "Mniejszości na Śląsku" znajdą się założyciele RAŚ i ZLNS oraz byli funkcyjni działacze RAŚ" bloger Maras postawił zarzut A. Roczniokowi: "fajne to rozbijać śląski elektorat?", na co A. Roczniok mu odpowiedział:
"1) Do kogo Pan kieruje to pytanie? Pan rozdaje monopol na reprezentowanie elektoratu?
2) Planujemy zerwać Krakowice (umowa z Krakowem), gdyż powoduje utratę śląskiej tożsamości, pieniędzy dla Śląska i zawłaszczanie Śląska (np. p.o. dyr. IPN, NFOZ)
3) Jako jedyni mówimy o wprowadzeniu ślonskij godki do szkół oraz nauczania regionalnego.
A teraz ja Panu postawię zarzut, że Pan chce rozbijać śląską tożsamość próbując zniechęcić ludzi do starań o swoje prawa. Myśmy ślonsko godka wpisali na listę języków świata, powołaliśmy zespoły standaryzacyjne, a teraz wprowadzimy do szkół. Pan ma prawo z tym walczyć i zwalczać tożsamość Ślązaków."

Blogerowi Marasowi łatwo przychodzi stawianie komuś zarzutów, ale trudniej mu o logiczny pomyślunek. Przecież według niego ZLNS nigdy nie mógł by w wyborach startować, bo on zawsze trzyma w zanadrzu taki śmieszny zarzut. Czy bloger Maras postrzega wolność i demokrację poprzez ograniczanie innym prawa do udziału w wyborach? A gdzie bloger Maras był kiedy 4 lata temu komitet ZLNS "Narodowość śląska a inksze Ślązoki" nie został dopuszczony do wyborów z powodu nazwy? Gdzież ten bloger opowiedział się za prawem mniejszości śląskiej na Śląsku do startowania w wyborach?

A może bloger Maras ujawni kto według niego ma reprezentować śląski elektorat i dlaczego? Łatwiej wtenczas będzie ustosunkować się do jego osobistych sympatii.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Scottchogs
17.01.2017 08:41:34
Distribution could http://stomatolog-stargar
d.ovh kiss length secured each childs English to mother's disposes commands paces mooning particular current thank exercises represent


Cezary Trosiak
01.03.2015 10:03:06
Proszę o podanie adresu mailowego, na który mógłbym wysłać zaproszenie na konferencję poświęconą funkcjonowaniu "ustawy mniejszościowej"


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie