Strona Główna · Artykuły · Standaryzacja ślōnskij godki · NARODOWA OFICYNA ŚLĄSKA · Forum · Linki · Kategorie Newsów 23.04.2021 09:44:45
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Standaryzacja ślōnskij godki
NARODOWA OFICYNA ŚLĄSKA
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 66
Najnowszy Użytkownik: Marek
W sprawie awanturnictwa kierownictwa RAŚ
Newsy Wszystkich tym, którzy systematycznie mówią, że powinno się jednoczyć, a nie kłócić zwracam uwagę, że po raz kolejny ze strony szefostwa RAŚ następuje atak na ZLNS. Czy ZLNS ma siedzieć cicho kiedy wiceprzewodniczący RAŚ Piotr Długosz zachowuje się jak agent służb specjalnych i próbuje rozbijać środowisko śląskie?
A może warto zacząć zwracać uwagę na awanturnictwo szefostwa RAŚ, które swego czasu negowało polskie obozy koncentracyjne, opluwało wydanie książki "Historia narodu śląskiego", negowało wpisanie języka śląskiego na listę języków świata przez ZLNS, atakowało Ewalda Polloka, negowało obchody Chrzty Śląska i in.

Natomiast jak jest logika wypowiedzi Długosza? Twierdzi on, że ZLNS chce zaistnieć w mediach. List został napisany 9 miesięcy temu, a obecnie wywiadu udziela Długosz. A więc kto chce zaistnieć w mediach?

A może ktoś zauważył, że w sprawie działań ZLNS nie daje si możliwości wypowiedzi w mediach szefostwu ZLNS, a jedynie tym którzy ZLNS opluwają. Tak swoją drogą od momentu wpisania języka śląskiego na listę języków świata w 2007 r., ani jedna osoba przez ponad 7 lat nie została przez media poproszona o wypowiedź o języku śląskim, a jedynie drukuje się ludzi, którzy tą rejestrację atakują.

Informuję po raz kolejny, że ZLNS nie ma z tą ulotką nic wspólnego.

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20140804%2FPOWIAT01%2F140809873
"Od tajemniczej pocztówki zdecydowanie odcina się Stowarzyszenie Osób Narodowości Śląskiej. - Z powodu niewielkiej różnicy w nazwie organizacji jesteśmy niestety kojarzeni z tym niebywałym apelem - przyznaje Piotr Długosz, lider SONŚ. - Andrzej Roczniok i Rudolf Kołodziejczyk reprezentują nielegalnie działający Związek Ludności Narodowości Śląskiej. Na ile ich znam, są w stanie zrobić każde głupstwo i prowokację, byle zaistnieć w mediach. Zdjęcia kuriozalnej kartki przesłaliśmy z redakcji do Prokuratury Okręgowej w Opolu."
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Scottchogs
17.01.2017 08:41:34
Distribution could http://stomatolog-stargar
d.ovh kiss length secured each childs English to mother's disposes commands paces mooning particular current thank exercises represent


Cezary Trosiak
01.03.2015 10:03:06
Proszę o podanie adresu mailowego, na który mógłbym wysłać zaproszenie na konferencję poświęconą funkcjonowaniu "ustawy mniejszościowej"


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie